Режим роботи: пн.-пт., 9.00-18.00

  м. Харків, пр-т Гагаріна, 43, пов. 2, оф. 2

  м. Київ, вул. Польова 21, пов. 2, оф. 212

Статті

Кожен з нас знає про те, що для того щоб отримати якісний фарш, необхідно використовувати таке обладнання як м'ясорубка. Якщо ви розглядаєте обладнання для дому то ви можете віддати свою перевагу звичайним моделям в той час як для облаштування професійної кухні не обійтися без якісних і потужних моделей обладнання яке працює від електроенергії. Широкому асортименті представлені різні моделі обладнання що дозволить кожному вибрати саме те що йому потрібно.

  Детальніше

Кожен професійний підприємець знає про те що для того щоб його місця громадського харчування стало популярним необхідно не тільки вибрати кваліфікований персонал я б влаштувати кухню якісним обладнанням. Тут йдеться не тільки від теплового обладнання яке призначене для приготування їжі а й від холодильному обладнанні яке необхідне для його зберігання. Жодна кухня не зможе працювати без якісного холодильного обладнання, тому що у кухарів не буде можливості зберігати як сирі так вже приготовані страви.

  Детальніше

Велика кількість сучасних сфер бізнесу не можуть вести свою діяльність без використання якісного холодильного обладнання. Як ви встигли зрозуміти тут йдеться про ресторани кафе та інші місця громадського харчування. Це обладнання необхідне для того, щоб правильно зберігати всі продукти з дотриманням температурного режиму та тішити покупців, гостей свого закладу тільки свіжим. тому якщо ви плануєте відкрити свій бізнес, що пов'язаний з харчуванням населення, то необхідно подбати про те, щоб купити якісне холодильне обладнання від відомого виробника.

  Детальніше

Теплове обладнання це важливий елемент, який повинен бути присутнім на будь-якій професійній кухні. Звичайно ж кожна модель обладнання призначеного для приготування різних страв. Що потрібно брати до уваги для того щоб зробити правильний вибір? Для того щоб не витрачати час на тривалі пошуки єдиного рішення можна вибрати універсальний варіант, який дасть змогу готувати вам будь-які страви без втрати смакових та корисних властивостей. Можливо, що ви встигли здогадатися, що мова зараз йде саме про пароконвектомат.

  Детальніше

Якщо ви вирішили відкрити своє місце громадського харчування, то вам потрібно відразу визначитися, яку кількість людей плануєте обслуговувати за один раз і які страви подавати, адже саме від цього залежатимуть особливості облаштування вашої кухні. Для того щоб оптимізувати робочий процес на кухні, вам знадобиться купити такі вироби, як гастроємності, в яких можна не тільки готувати різні страви на тепловому обладнанні, а й зберігати як сирі, так і вже приготовані продукти. Не варто забувати про необхідність придбання даху для гастроємностей, які потрібні для того, щоб продовжити термін зберігання продуктів і зручно їх транспортувати.

  Детальніше

Гастроємності це універсальні вироби яка користується великою популярністю на багатьох кухнях місць громадського харчування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і мати різні форми та розміри, що дасть змогу кожному вибрати саме те, що йому потрібно. обираючи гастроємності для облаштування своєї кухні, ви зможете займатися приготуванням їжі в цих виробах у тепловому обладнанні, правильно зберігати продукти як у морозильних камерах, так і в холодильниках, а також презентувати страви на лініях роздачі своїм клієнтам.

  Детальніше

Гастроємності є професійними виробами, які використовуються на багатьох кухнях ресторанів.

  Детальніше

Кожен кухар знає, наскільки незручним може бути приготування страви в одній посудині, зберігання в іншій і презентація в ще одній. Така ситуація призводить до того, що накопичується багато посуду, затягується робочий процес, і гостям доводиться довго чекати на своє замовлення. У такій ситуації найкращим рішенням буде купівля гастроємностей, які зможуть вирішити цю проблему;

  Детальніше

Можна з упевненістю сказати, що батоноформувальна машина являє собою якісне і сучасне обладнання, без якого не зможе функціонувати жодна пекарня. Такий пристрій має не тільки відмінні експлуатаційні характеристики, а й компактні габарити, що є важливим. Тому, якщо ви вирішили радувати відвідувачів свого закладу смачною і свіжою випічкою, то без представленого обладнання вам не обійтися.

  Детальніше

На професійних кухнях використовується велика кількість різних видів обладнання, яке необхідне для того, щоб спростити робочі процеси і радувати відвідувачів смачними стравами. Одним з найбільш затребуваних видів обладнання є пароконвектомат, який славиться своєю функціональністю і дає змогу готувати будь-які страви, не докладаючи до цього особливих зусиль. Перша модель такого обладнання з'явилася ще 1976 року, але в нашій країні такі пристрої з'явилися не так вже й давно.

  Детальніше

Представлений виробник уже досить тривалий період часу користується репутацією професійного постачальника пакувального обладнання, яке затребуване як на вітчизняному, так і на європейському ринку. Серед його пропозицій ви зможете знайти обладнання як для побутового, так і для професійного використання. Найбільшою популярністю користується таке обладнання як безкамерний вакуумний пакувальник.

  Детальніше

Якщо ви подаєте своїм гостям напої, то ви повинні подбати про те, щоб вони мали бездоганну чистоту. Потрібно вибирати склянки від відомих виробників, які можуть гарантувати якість своєї продукції. Вибираючи якісні склянки, ви можете бути впевнені в тому, що скло буде чистим і без проведення полірування.

  Детальніше

Раніше, перекус бургерами був тільки на ходу, і тому багато хто вважав таку їжу несерйозною. Але тепер бургерні - це великі заклади, які пропонують своїм відвідувачам великий вибір закуски на будь-який смак. Такий заклад може бути прибутковим, якщо правильно підійти до його організації. Пропонуємо вам розібратися в тому, як правильно відкрити бургерну.

  Детальніше

Неважливо, який у вас формат закладу, маленький кіоск чи велика мережа кафе, адже якщо у вашому меню є така страва як піца, то без професійної печі вам просто не обійтися. Ми пропонуємо вам ознайомитися з моделями обладнання, які призначені для приготування піци, щоб ви могли вибрати саме те, що вам потрібно.

  Детальніше

Ви вирішили відкрити свій бізнес, але не знаєте, з чого почати? Це зовсім не проблема, адже ви вже прийняли важливе рішення;

  Детальніше


Показано з 16 по 30 із 333 (23 сторінок)