Режим роботи: пн.-пт., 9.00-18.00

  м. Харків, пр-т Гагаріна, 43, пов. 2, оф. 2

  м. Київ, вул. Польова 21, пов. 2, оф. 212

Ми працюємо Сервіс та монтаж Купуй акційне обладнання Aristarco Bassanina Criocabin Krupps Mecnosud Morello Forni Rational Stalgast Tecnodom Tecnoeka Unox
  Рекомендовані
-6%
 69626.10 грн.  65688.00 грн.
Залишилось дн. ::
-5%
 206568.00 грн.  196746.00 грн.
Залишилось дн. ::
-9%
 309489.60 грн.  280600.00 грн.
Залишилось дн. ::
-10%
 130509.30 грн.  117300.00 грн.
Залишилось дн. ::
-5%
 67950.00 грн.  64400.00 грн.
Залишилось дн. ::
-14%
 29626.20 грн.  25346.00 грн.
Залишилось дн. ::
-4%
 81540.00 грн.  78062.00 грн.
Залишилось дн. ::
-6%
 26274.00 грн.  24610.00 грн.
Залишилось дн. ::

Професійне кухонне обладнання для барів, пекарень, ресторанів та супермаркетів

Компанія «Європейські Технології Обладнання» пропонує професійне обладнання для оснащення підприємств громадського харчування, ресторанів, fast-food, їдалень, кафе, барів.

Все обладнання для ресторанів, для кафе та обладнання для піцерії ми поставляємо від своїх партнерів - найкращих світових торгових марок, що дозволяє нам запропонувати клієнтам гарантію від виробника та вигідну вартість продукції. Ми пропонуємо широкий спектр сучасного механічного, теплового та холодильного обладнання, що дозволяє створити безперервний ланцюжок від виробництва до обідньої зали.

Відмінною особливістю інтернет-магазину компанії «Європейські Технології Обладнання» є можливість перегляду актуальних цін та реальної наявності товару на складах, а також можливість самостійно замовити товар.

Інтернет-магазин професійного кухонного обладнання для ресторанів

Перше, на що звертають увагу відвідувачі, це внутрішнє оздоблення. Чим гарніший інтер'єр, тим вища ефективність роботи всього закладу. Займатися оформленням інтер'єру повинні спеціально навчені люди, тільки досвідчений дизайнер зможе організувати тонку грань між усіма аксесуарами та кольорами так, щоб гостям захотілося не тільки залишитися тут, але й оцінити якість страв.

Важко переоцінити вплив деяких моментів на успішність діяльності підприємств комунального харчування. Тут важливо все від якості обслуговування до кольору ковроліну, без перебільшень. Чинники, що формують прибутковість закладу:


  • оригінальна концепція закладу та успішне втілення задуму у життя;
  • зручне, барвисте та цікаво оформлене меню;
  • кваліфікований персонал, здатний задовольнити найвибагливішого гостя;
  • місце розташування закладу;
  • комплектація робочого місця персоналу – наявність всього необхідного устаткування.


Всі ці критерії разом становлять рівень успішності закладу, але тільки останній пункт може забезпечити швидкість і якість обслуговування. Тому так важливо заздалегідь купити якісне та професійне обладнання, плануючи відкрити новий заклад громадського харчування. Незалежно від рівня закладу, потрібна повна комплектація кухні та бару як для невеликого кафетерію, так і для шикарного ресторану.

Для цього можна звернутися до компанії «Європейські Технології Обладнання», тут можна розраховувати на широкий вибір професійного обладнання для кухні в країні:

У компанії «Європейські Технології Обладнання» надають якісне устаткування від перевірених світових виробників. Тут доступні ціни, брендові лінійки та кваліфіковане обслуговування.

Каталог обладнання для точок громадського харчування

Враховуючи широкий спектр діяльності ресторанів та кафе, їм потрібна повна комплектація обладнанням. Тобто, на відміну від вузько спеціалізованих закладів, таких як кафе-морозиво або булочна, в рестораціях подають різні страви – від закусок до салатів, від десертів до перших страв.

Компанія «Європейські Технології Обладнання» надає повний асортимент професійного обладнання для кухні та бару. Займаючись постачанням обладнання в Україні вже багато років, компанія отримала репутацію надійного постачальника, з яким можна налагодити довгострокову співпрацю. Тут можна купити обладнання для:

  • гарячого цеху;
  • холодного цеху;
  • приготування гарнірів, закусок, випічки;
  • зберігання та миття посуду;
  • прання, прасування, зберігання уніформи, скатертин, серветок і т.д.

У «Європейські Технології Обладнання» можна знайти буквально все, тут величезний вибір професійних апаратів від кращих світових брендів. Якщо бажаєте придбати обладнання для ресторану, покладіться на великий досвід цієї компанії. Крім загального асортименту, компанія пропонує широкий вибір спеціалізованої техніки, наприклад:

Не менее важным является вспомогательное оборудование, такое как посудомоечные и стиральные машины. Ручная мойка является не только крайне длительным и Не менш важливим є допоміжне обладнання, таке як посудомийні та пральні машини. Ручне миття є не тільки вкрай тривалим та енерговитратним процесом, але також не може забезпечити належного рівня чистоти посуду. Професійна посудомийна машина також значно знижує витрати миючих засобів, води та електроенергії, що допомагає скоротити витрати. Це характерно для будь-якого обладнання, адже головна мета виробників апаратів для сфери громадського харчування – оптимізувати робочий процес та підвищити прибутковість підприємства.

Додаткові різновиди техніки для підприємств громадського харчування, які можна придбати в компанії «Європейські Технології Обладнання»:

Глобальним чином техніка від «Європейські Технології Обладнання» представлена у Харкові, Києві, Запоріжжі, Одесі, Рівному, Житомирі. Доставка по всій Україні.

Обладнання для барів та точок фаст-фуду

Приготування напоїв та легких закусок також потребує не лише досвідченого персоналу, а й спеціального обладнання:

Компанія «Європейські Технології Обладнання» надає можливість купити все необхідне для бару, повністю укомплектувавши робоче місце персоналу. Також є великий вибір обладнання для забезпечення робочого процесу у точках фаст-фуду. Тут можна купити гриль для курей, шашличниці, фритюрниці та млинниці, електричні духові шафи та поверхні для смаження. На сайті інтернет-магазину «Європейські Технології Обладнання» представлено величезну кількість моделей будь-якої категорії апаратів, так що можна вибрати як бюджетний варіант, так і максимальну комплектацію.

Чому варто обрати магазин «Європейські Технології Обладнання»?

Купівля професійної техніки дає змогу прискорити робочий процес, полегшити завдання персоналу та водночас знизити витрати на комунальні послуги. Купуючи у компанії «Європейські Технології Обладнання», ви також заощаджуєте на оптовій закупівлі. В інтернет-магазині надана повна інформація щодо кожної позиції – є детальний опис характеристик, фотографії апаратів, відгуки покупців.

Компанія «Європейські Технології Обладнання» має відмінну репутацію на ринку професійного обладнання, а техніка, представлена в каталозі, відрізняється високою якістю, довговічністю та цікавим дизайном. Усі апарати економічно витрачають ресурси, відповідають усім стандартам якості, безпечні та довговічні.

У Києві та Харкові постійно працюють наші офіси та розташовуються централізовані склади з обладнанням. м. Харків, пр. Гагаріна, 43, 2 поверх, оф. 2; м. Київ, вул. Польова, 21, 2 поверх, оф. 212.